Pátek 23. ledna 2009

23. ledna 2009 v 11:42 | Ella |  Z mého deníku
V první řadě bych vám chtěla sdělit, že odjíždím na pár dní pryč. Ukážu se tady asi až v neděli, kdy se budu věnovat své skvělé přítelkyni.

A taky bych se tady chtěla trošičku rozplývat nad tím, že vyšlo sluníčko. Zase, když jsem se topila ve chmurných myšlenkách. Vždycky vyjde sluníčko. Seděla jsem zrovna u stolu a zabývala se zpracováváním maturitních otázek do fyziky, a hlavou se mi honily různé myšlenky. Bolelo mě v zádech i v rukou z toho nekonečného sezení u stolu a psaní a zvýrazňování... a najednou vyšlo sluníčko, prosvítilo celý můj pokoj a já byla zase štěstím bez sebe. Rozpracovanou maturitní otázku jsem během krátké doby dokončila a teď tady můžu sepsat své dojmy.

Opravdu mi to sluníčko čte myšlenky? Vždycky vychází, když je mi smutno. Ale je to krásné, že ta nejjasnější hvězda vždycky přijde potěšit někoho, kdo to potřebuje.

Slunce je vládnoucí patron mého znamení, možná proto je mi tak blízké... Ale jsem zase veselá a jsem za to strašně ráda. Musím jít ven, projít se někam, abych pocítila ten čerstvý vzduch provoněný slunečními paprsky, abych mohla přijmout tu krásu, která zalévá celé okolí. Skutečně - když jsem seděla u toho stolu a zvenku se na mě počasí jen mračilo, mračila jsem se i já na počasí. A pak najednou skrze moje okno prolétly jemné sluneční paprsky, které se postupně zesilovaly, a teď mi svítí PŘÍMO do pokoje a prozařuje každý koutek :-)

Miluju sluníčko.

_____________________________________________
Tady jsem vám zdokumentovala, jak to postupovalo :-)


A zde je dáreček pro vás - moje oblíbená písnička, která vystihuje dokonale moji momentální náladu :D

Přeji všem krááásný víkend! :-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ninsie Ninsie | Web | 25. ledna 2009 v 13:07 | Reagovat

Více sluníčka do tvého života. Hlavně ať ti svítí o svaťáku, jako mě. =) Pak se dobře učí.

2 Ella Ella | 26. ledna 2009 v 14:55 | Reagovat

Děkuju, mně se perfektně učí už teď :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama