Poznámka k textům a překladům

20. ledna 2009 v 11:31 | Ella
V angličtině nepatřím mezi nejlepší, a když už něco přeložím, není to dokonalé, proto prosím berte mé překlady s mírnou rezervou. Někdy nevím, jak danou věc zformulovat, a tak to nechávám ve volném překladu :-)

Texty a překlady písní, které zde zveřejňuji, mě nějakým způsobem oslovily a mají pro mě nějaký význam. Velmi často se mi stává, že dostávám znamení či nápovědy prostřednictvím nějaké písně. Řeším nějaký problém a najednou se mi vybaví část nějaké písně, která v sobě obsahuje radu, jak se k problému postavit nebo jak ho vyřešit. Zkuste si toho někdy všimnout, jestli to nemáte taky tak.

Jinak obecně mě hudba hodně inspiruje k psaní literárních výtvorů, hlavně co se týká fantasy žánru, tak především skupina Blackmore's Night, která kouzelné písničky. Zpěvačka má vlastní webové stránky, které mě naprosto očarovaly, tak se podívejte:
http://candicenight.com/index2.html a pokud trochu zvládáte angličtinu, nakoukněte do sekce Between Us, kde můžete vidět, jak laskavá a zářivá ta dáma je :-)

To by mohlo být zatím všechno, jestli si na něco ještě vzpomenu, připíšu to sem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama